Tidigt 1900-tal, bambu samt trä, senare topskiva, bruksslitage, mått byrå 77 x 49, höjd 105 cm
250 SEK | 2017-05-21 16:40 |
200 SEK | 2017-05-21 19:40 |
50 SEK | 2017-05-14 21:35 |
50 SEK | Startpris |