Tidigt 1800-tal, 4 lådor varav den översta med bakomliggande skrivinredning, björk, bruksslitage, defekta lås, 108 x 47, höjd 101 cm
300 SEK | 2017-05-21 19:40 |
250 SEK | 2017-05-21 19:40 |
175 SEK | 2017-05-21 16:57 |
150 SEK | 2017-05-21 08:14 |
125 SEK | 2017-05-14 21:36 |
50 SEK | Startpris |