I glasmonter, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, längd monter 70, höjd 45 cm
950 SEK | 2017-05-21 19:39 |
900 SEK | 2017-05-21 11:31 |
700 SEK | 2017-05-01 18:48 |
550 SEK | 2017-05-15 13:42 |
175 SEK | 2017-05-09 09:50 |
125 SEK | 2017-05-01 18:42 |
50 SEK | 2017-04-29 13:43 |
50 SEK | Startpris |