Tidigt 1900-tal, glas med dekormålning samt förgylld metall, bra skick, höjd 44 cm
400 SEK | 2017-04-29 10:39 |
350 SEK | 2017-05-21 18:53 |
175 SEK | 2017-04-29 14:04 |
50 SEK | Startpris |