1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, 5+1 hållare för elektriska ljus, 5 st för levande ljus, höjd exkl. kedja 52 cm
1 000 SEK | 2017-05-21 19:42 |
950 SEK | 2017-05-21 19:42 |
900 SEK | 2017-05-21 11:21 |
500 SEK | 2017-05-19 21:16 |
75 SEK | 2017-05-17 22:55 |
50 SEK | 2017-05-17 09:57 |
50 SEK | Startpris |