Ett par, England, första del av 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 21 cm
700 SEK | 2017-05-17 22:03 |
650 SEK | 2017-05-21 19:43 |
450 SEK | 2017-05-21 11:20 |
50 SEK | Startpris |