1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd 14 cm.
450 SEK | 2017-05-06 12:10 |
400 SEK | 2017-05-21 12:48 |
300 SEK | 2017-05-17 16:36 |
200 SEK | 2017-05-13 09:52 |
50 SEK | 2017-04-29 19:36 |
50 SEK | Startpris |