1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd 14 cm.
600 SEK | 2017-05-05 09:56 |
600 SEK | 2017-05-05 20:58 |
200 SEK | 2017-05-01 21:21 |
50 SEK | 2017-04-29 19:36 |
50 SEK | Startpris |