1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd 17 cm.
500 SEK | 2017-05-06 12:10 |
450 SEK | 2017-05-21 19:47 |
350 SEK | 2017-05-17 16:16 |
250 SEK | 2017-05-01 06:55 |
150 SEK | 2017-05-03 23:19 |
50 SEK | Startpris |