Nyare tillverkning med skiva i laminat, smärre bruksslitage, repor på skiva, 77 x 39 cm, höjd 52 cm.
200 SEK | 2017-05-21 18:48 |
200 SEK | 2017-05-21 19:49 |
150 SEK | 2017-05-07 23:47 |
150 SEK | 2017-05-20 09:33 |
50 SEK | Startpris |