1960-tal, teak, med fyra utdragslådor, bruksslitage, 100 x 50 cm, höjd 72 cm.
950 SEK | 2017-05-21 12:39 |
900 SEK | 2017-05-21 19:52 |
700 SEK | 2017-05-21 12:30 |
50 SEK | Startpris |