Signerad samt daterad 1956, 55 x 70 cm
1 000 SEK | 2017-05-21 20:14 |
950 SEK | 2017-05-21 20:14 |
550 SEK | 2017-05-21 20:13 |
350 SEK | 2017-05-20 20:16 |
200 SEK | 2017-05-04 21:47 |
50 SEK | Startpris |