14 st, 1700-tal, bruksslitage, höjd 20-60 mm
2 400 SEK | 2017-05-21 19:08 |
2 200 SEK | 2017-05-21 18:50 |
1 700 SEK | 2017-05-21 19:08 |
1 500 SEK | 2017-05-21 19:08 |
800 SEK | 2017-05-07 10:31 |
800 SEK | 2017-05-21 12:59 |
600 SEK | 2017-05-04 17:10 |
500 SEK | 2017-04-27 15:44 |
200 SEK | 2017-04-27 09:39 |
50 SEK | Startpris |