1800-talets slut, björk, 4 utdragslådor varav den översta med lådinredning, bruksslitage, 98 x 53, höjd 90 cm
2 200 SEK | 2017-05-21 17:37 |
2 000 SEK | 2017-05-21 17:07 |
1 400 SEK | 2017-05-19 21:29 |
50 SEK | Startpris |