Matbord med två iläggskivor och fyra stolar, smärre bruksslitage, iläggsskivor med repor, 150 x 95 cm, ilägg á 30 cm, höjd 75 cm.
750 SEK | 2017-05-21 19:08 |
700 SEK | 2017-05-21 19:08 |
500 SEK | 2017-05-21 16:48 |
350 SEK | 2017-05-17 22:36 |
250 SEK | 2017-05-17 22:29 |
50 SEK | 2017-05-05 09:41 |
50 SEK | Startpris |