29. Matgrupp, Gustaviansk stil

Matbord med två iläggskivor och fyra stolar, smärre bruksslitage, iläggsskivor med repor, 150 x 95 cm, ilägg á 30 cm, höjd 75 cm.

Varunr 43664

21 Maj 2017 19:02

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 750 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

750 SEK2017-05-21 19:08
700 SEK2017-05-21 19:08
500 SEK2017-05-21 16:48
350 SEK2017-05-17 22:36
250 SEK2017-05-17 22:29
50 SEK2017-05-05 09:41
50 SEK Startpris

Stadsauktion 21 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.