Italien, keramik, signerad B37/35, ej funktionstestad, ojordad kontakt, nagg, höjd exkl. skärmhållare 37 cm.
750 SEK | 2017-05-21 18:59 |
700 SEK | 2017-05-21 18:57 |
250 SEK | 2017-05-18 00:27 |
75 SEK | 2017-05-17 23:25 |
50 SEK | Startpris |