3 st, 1800-tal, nagg på en, höjd ca 12 cm
1 100 SEK | 2017-05-21 18:48 |
1 000 SEK | 2017-05-21 20:40 |
600 SEK | 2017-05-21 20:40 |
400 SEK | 2017-05-21 20:39 |
150 SEK | 2017-05-05 10:49 |
50 SEK | Startpris |