Dörrpar med bakomliggande hyllinredning, 4 utdragslådor, bruksslitage, repor, 125 x 45 cm, höjd 165 cm.
500 SEK | 2017-05-17 22:43 |
450 SEK | 2017-05-21 19:09 |
250 SEK | 2017-05-13 20:34 |
200 SEK | 2017-05-17 22:32 |
50 SEK | Startpris |