2 st, 1900-tal, bruksslitage, höjd burk 12-13 cm
550 SEK | 2017-05-21 11:06 |
500 SEK | 2017-05-04 17:05 |
400 SEK | 2017-05-12 17:18 |
50 SEK | Startpris |