46. Opiumpipor, Kina

2 st, 1900-tal, bruksslitage, höjd burk 12-13 cm

Varunr 43596

21 Maj 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 550 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

550 SEK2017-05-21 11:06
500 SEK2017-05-04 17:05
400 SEK2017-05-12 17:18
50 SEK Startpris

Stadsauktion 21 Maj 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.