Omkring sekelskifte 17/1800-tal, ek, bruksslitage, torrsprickor, 125 x 65, höjd 102 cm
250 SEK | 2017-05-21 19:02 |
200 SEK | 2017-05-21 16:49 |
175 SEK | 2017-05-20 17:46 |
150 SEK | 2017-05-14 21:32 |
50 SEK | Startpris |