Kvinnoporträtt, signerad samt daterad, bildmått 60 x 55 cm
200 SEK | 2017-05-21 19:15 |
175 SEK | 2017-05-08 00:51 |
125 SEK | 2017-05-21 19:15 |
50 SEK | Startpris |