Slutet av 1900-tal, obetydlig slitage
175 SEK | 2017-05-21 19:19 |
150 SEK | 2017-05-09 22:41 |
100 SEK | 2017-05-12 08:03 |
50 SEK | 2017-05-07 20:39 |
50 SEK | Startpris |