1900-talets första del, smärre bruksslitage, längd ca 30 cm
500 SEK | 2017-05-15 16:55 |
450 SEK | 2017-05-21 19:03 |
350 SEK | 2017-04-28 17:18 |
125 SEK | 2017-05-10 21:16 |
50 SEK | Startpris |