1900-tal, bruksslitage, mindre fanerskador, 108 x 48, höjd 78 cm
400 SEK | 2017-05-21 19:03 |
350 SEK | 2017-05-21 19:03 |
250 SEK | 2017-05-21 08:04 |
200 SEK | 2017-05-18 10:44 |
175 SEK | 2017-05-17 22:40 |
150 SEK | 2017-04-27 07:50 |
50 SEK | Startpris |