Första hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, längd 190 cm
550 SEK | 2017-05-28 19:03 |
500 SEK | 2017-05-28 19:03 |
450 SEK | 2017-05-25 00:59 |
400 SEK | 2017-05-12 23:14 |
350 SEK | 2017-05-12 19:00 |
175 SEK | 2017-05-12 15:34 |
125 SEK | 2017-05-11 17:19 |
50 SEK | 2017-05-08 18:10 |
50 SEK | Startpris |