10. Kanape

Första hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, längd 190 cm

Varunr 43955

28 Maj 2017 19:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 550 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

550 SEK2017-05-28 19:03
500 SEK2017-05-28 19:03
450 SEK2017-05-25 00:59
400 SEK2017-05-12 23:14
350 SEK2017-05-12 19:00
175 SEK2017-05-12 15:34
125 SEK2017-05-11 17:19
50 SEK2017-05-08 18:10
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 Maj 19:00,

Stängd torsdag 25:e maj

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.