Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage
300 SEK | 2017-05-28 19:04 |
250 SEK | 2017-05-22 13:00 |
200 SEK | 2017-05-28 19:04 |
150 SEK | 2017-05-13 20:36 |
125 SEK | 2017-05-20 01:24 |
50 SEK | Startpris |