Omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 25 cm.
300 SEK | 2017-05-28 17:58 |
250 SEK | 2017-05-28 17:54 |
200 SEK | 2017-05-24 16:47 |
200 SEK | 2017-05-28 16:18 |
150 SEK | 2017-05-10 21:13 |
50 SEK | Startpris |