Omkring 1900-talets mitt, höj och sänkbar, fot i mässing, bruksslitage
850 SEK | 2017-05-28 19:33 |
800 SEK | 2017-05-28 19:33 |
600 SEK | 2017-05-28 19:33 |
500 SEK | 2017-05-28 19:32 |
175 SEK | 2017-05-28 19:32 |
50 SEK | Startpris |