1900-talets början, smärre bruksslitage
300 SEK | 2017-05-28 19:36 |
250 SEK | 2017-05-28 19:36 |
75 SEK | 2017-05-16 10:09 |
50 SEK | 2017-05-09 10:04 |
50 SEK | Startpris |