1900-talets början, smärre bruksslitage, längd ca 60 cm
550 SEK | 2017-05-28 19:46 |
500 SEK | 2017-05-27 11:02 |
300 SEK | 2017-05-25 21:17 |
150 SEK | 2017-05-23 10:53 |
50 SEK | 2017-05-11 15:49 |
50 SEK | Startpris |