Smärre slitage som repor i metallen, ej funktionstestad, diam.38 cm.
350 SEK | 2017-05-21 14:39 |
300 SEK | 2017-05-28 19:47 |
150 SEK | 2017-05-28 19:47 |
50 SEK | 2017-05-17 12:41 |
50 SEK | Startpris |