1800-talets andra hälft, bronserad metall, obetydligt yttre slitage, saknar pendel, höjd 32 cm
1 800 SEK | 2017-05-27 18:08 |
1 800 SEK | 2017-05-28 19:02 |
1 600 SEK | 2017-05-10 10:58 |
550 SEK | 2017-05-11 21:13 |
50 SEK | 2017-05-07 13:34 |
50 SEK | Startpris |