2. Bordsur, Frankrike

1800-talets andra hälft, bronserad metall, obetydligt yttre slitage, saknar pendel, höjd 32 cm

Varunr 43968

28 Maj 2017 19:02

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 800 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

1 800 SEK2017-05-27 18:08
1 800 SEK2017-05-28 19:02
1 600 SEK2017-05-10 10:58
550 SEK2017-05-11 21:13
50 SEK2017-05-07 13:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 Maj 19:00,

Stängd torsdag 25:e maj

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.