Tidigt 1800-tal, grönmålad med skuren delvis bronserad dekor, stoppad sits, kannelerade kopplade ben, sitthöjd 48 cm, slitage, maskstunget trä.
850 SEK | 2017-05-18 18:19 |
800 SEK | 2017-05-28 19:08 |
300 SEK | 2017-05-28 17:56 |
100 SEK | 2017-05-13 22:25 |
75 SEK | 2017-05-12 10:54 |
50 SEK | Startpris |