1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 29 cm.
700 SEK | 2017-05-28 20:17 |
650 SEK | 2017-05-28 20:16 |
600 SEK | 2017-05-28 19:01 |
600 SEK | 2017-05-28 20:16 |
400 SEK | 2017-05-28 20:16 |
300 SEK | 2017-05-25 11:21 |
50 SEK | 2017-05-19 14:44 |
50 SEK | Startpris |