1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd 28 cm
175 SEK | 2017-05-28 20:19 |
150 SEK | 2017-05-28 18:35 |
150 SEK | 2017-05-28 20:19 |
100 SEK | 2017-05-28 20:19 |
50 SEK | 2017-05-27 19:31 |
50 SEK | Startpris |