Kvinnoporträtt, monogramsignerad samt daterad -61, 64 x 45 cm
4 600 SEK | 2017-05-28 19:02 |
4 400 SEK | 2017-05-28 19:02 |
3 000 SEK | 2017-05-10 21:34 |
2 200 SEK | 2017-05-09 20:44 |
1 000 SEK | 2017-05-07 16:37 |
50 SEK | Startpris |