3. Olja på duk, Maria Ruth

Kvinnoporträtt, monogramsignerad samt daterad -61, 64 x 45 cm

Varunr 43993

28 Maj 2017 19:02

4 600 SEK2017-05-28 19:02
4 400 SEK2017-05-28 19:02
3 200 SEK2017-05-12 17:30
3 000 SEK2017-05-10 21:34
2 200 SEK2017-05-09 20:44
1 000 SEK2017-05-07 16:37
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 Maj 19:00,

Stängd torsdag 25:e maj

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.