Landskap, signerad samt daterad 1905, 34 x 52 cm.
450 SEK | 2017-05-28 13:06 |
300 SEK | 2017-05-28 00:06 |
175 SEK | 2017-05-27 09:15 |
50 SEK | Startpris |