Omkring 1930-tal, lackerad alm, smärre bruksslitage, fanerskada, 150 x 30, höjd 75 cm
550 SEK | 2017-05-28 18:14 |
500 SEK | 2017-05-14 23:52 |
250 SEK | 2017-05-21 23:05 |
50 SEK | Startpris |