42. Sideboard, Art Deco

Omkring 1930-tal, lackerad alm, smärre bruksslitage, fanerskada, 150 x 30, höjd 75 cm

Varunr 44026

28 Maj 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 550 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

550 SEK2017-05-28 18:14
500 SEK2017-05-14 23:52
250 SEK2017-05-21 23:05
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 Maj 19:00,

Stängd torsdag 25:e maj

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.