1800-tal, bronserad zink, bruksslitage, sprucken urtavla, höjd 26 cm
350 SEK | 2017-05-28 19:12 |
300 SEK | 2017-05-28 19:12 |
250 SEK | 2017-05-23 19:38 |
125 SEK | 2017-05-28 19:12 |
50 SEK | Startpris |