6. Miniatyr, okänd konstnär

Signerad (otydligt) samt daterad 1842, ej examinerad ur ram, bildmått 7,5 x 11 cm

Varunr 43966

28 Maj 2017 19:02

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK

2 400 SEK2017-05-28 19:03
2 200 SEK2017-05-28 19:03
1 200 SEK2017-05-28 18:38
900 SEK2017-05-28 11:02
500 SEK2017-05-21 19:45
400 SEK2017-05-18 20:26
350 SEK2017-05-18 19:22
125 SEK2017-05-12 15:34
75 SEK2017-05-09 21:28
50 SEK Startpris

Stadsauktion 28 Maj 19:00,

Stängd torsdag 25:e maj

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.