Signerad (otydligt) samt daterad 1842, ej examinerad ur ram, bildmått 7,5 x 11 cm
2 400 SEK | 2017-05-28 19:03 |
2 200 SEK | 2017-05-28 19:03 |
1 200 SEK | 2017-05-28 18:38 |
900 SEK | 2017-05-28 11:02 |
500 SEK | 2017-05-21 19:45 |
400 SEK | 2017-05-18 20:26 |
350 SEK | 2017-05-18 19:22 |
125 SEK | 2017-05-12 15:34 |
75 SEK | 2017-05-09 21:28 |
50 SEK | Startpris |