Betsat lövträ med glas, smärre bruksslitage, repor, 55 x 42 cm, höjd 75 cm.
1 000 SEK | 2017-05-28 19:17 |
950 SEK | 2017-05-28 19:17 |
850 SEK | 2017-05-28 19:16 |
500 SEK | 2017-05-28 00:09 |
350 SEK | 2017-05-27 19:56 |
250 SEK | 2017-05-17 22:42 |
200 SEK | 2017-05-10 08:27 |
175 SEK | 2017-05-09 19:20 |
150 SEK | 2017-05-08 10:59 |
50 SEK | 2017-05-07 18:18 |
50 SEK | Startpris |