Nyare tillverkning, ek, kopplade ben med 2 utfällbara klaffar á 61 cm. Bredd 110 cm, längd utan klaffar 68 cm, höjd 73 cm. Bruksslitage och repor.
450 SEK | 2017-05-28 15:53 |
400 SEK | 2017-05-27 17:57 |
50 SEK | Startpris |