Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, 48 x 36, höjd 75 cm
350 SEK | 2017-06-04 15:55 |
300 SEK | 2017-06-04 19:36 |
175 SEK | 2017-05-15 17:06 |
50 SEK | Startpris |