1800-talets slut, valnöt samt rotfaner, bruksslitage, defekt lås, 68 x 48, höjd 78 cm
600 SEK | 2017-06-03 14:30 |
600 SEK | 2017-06-04 19:38 |
200 SEK | 2017-05-23 21:28 |
75 SEK | 2017-05-30 14:37 |
50 SEK | Startpris |