15. Olja på duk W. Adam

Blomsterstilleben, signerad W. Adam. 60 x 85 cm.

Varunr 44372

4 Juni 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 450 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

450 SEK2017-05-14 11:11
400 SEK2017-05-14 00:33
50 SEK Startpris

Stadsauktion 4:e juni 19:00,

Obs, vi har stängt den 6:e Juni! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.