Med intarsiadekor och beslag i mässing. 82 x 36, höjd 71 cm. Smärre bruksslitage, några mindre repor.
600 SEK | 2017-06-04 19:06 |
550 SEK | 2017-06-04 19:01 |
500 SEK | 2017-06-03 14:23 |
50 SEK | Startpris |