Omkring sekelskifte 18/1900-tal, ek, två utdragslådor i sarg, smärre bruksslitage, torrspricka på underhylla, 100 x 50, höjd 77 cm
300 SEK | 2017-06-04 19:43 |
250 SEK | 2017-06-04 14:45 |
200 SEK | 2017-05-17 18:55 |
75 SEK | 2017-05-18 06:59 |
50 SEK | Startpris |