Ett par, vitmetall, 1900-talets början, smärre bruksslitage, höjd 32 cm
950 SEK | 2017-06-04 19:44 |
900 SEK | 2017-06-04 19:44 |
750 SEK | 2017-06-04 19:44 |
200 SEK | 2017-06-04 19:44 |
150 SEK | 2017-06-01 20:49 |
75 SEK | 2017-05-28 16:59 |
50 SEK | Startpris |