Ram i förgyllt trä och gips, smärre bruksslitage, 88 x 37 cm.
350 SEK | 2017-06-04 19:07 |
300 SEK | 2017-06-04 19:07 |
175 SEK | 2017-06-04 19:06 |
150 SEK | 2017-06-02 19:31 |
125 SEK | 2017-06-04 18:23 |
50 SEK | Startpris |