Signerad, samt numrerad på etikett på baksida, mått 57 x 43 cm.
175 SEK | 2017-06-04 18:49 |
150 SEK | 2017-06-04 20:01 |
50 SEK | 2017-05-16 16:12 |
50 SEK | Startpris |